Procesný inžinier

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mikušovská cesta 5363, okres Lučenec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie nábehu nových výrobkov a zodpovedajúcich procesov v závode
- zodpovednosť, že zvolené výrobné postupy a parametre zodpovedajú výrobným štandardom závodu
- príprava a overovanie parametrov pre nové výrobné procesy
- pravidelná kontrola prevádzkových parametrov linky
- zodpovednosť za nastavenie a zmeny procesných parametrov linky
- zavádzanie opatrení súvisiacich s neustálym zlepšovaním výrobných procesov s ohľadom na kvalitu, produktivitu, lean manufacturing 6sigma, 5S
- prestavba liniek, časovanie výroby dielov a plánovanie sekvencií linky

práca v medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky
- 13. plat a príspevky
- dovolenkový príspevok
- nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 0,50 eur)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu: [email protected]
Zaslaním životopisu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013Z.z. o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojárstvo, elektrotechnika, chemická technológia)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti výroby na podobnej pozícii výhodou
- technické myslenie
- flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť
- schopnosť tímovej práce

Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. So 75 000 zamestnancami v 230 výrobných a montážnych závodoch v 33 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu - od jednotlivých komponentov po kompletné sedadlové systémy.

Produkty Adientu sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a stojíme pri nich od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu.

Éra spoločnosti Adient začala 31. októbra 2016, kedy vznikla samostatná spoločnosť odčlenením výroby sedadiel a interiérových komponentov Johnson Controls.

S viac ako 4 000 zamestnancami a ôsmimi prevádzkami na Slovensku je Adient jedným z kľúčových zamestnávateľov v našom automobilovom priemysle.
Pod značkou Adient nájdete na Slovensku výrobné závody v Žiline, Lučenci, Martine aj v Lozorne. Ďalej najväčšie automobilové technologické centrum na Slovensku v Trenčíne a jediné firemné biznis centrum spoločnosti na svete pôsobiace v Bratislave.

Či už pracujete v oblasti výrobných procesov, vývoja, v riadení financií alebo nákupu spoločne s nami sa podieľate na zdokonaľovaní sveta mobility. Veríme, že tento svet „sadne“ aj vám.

Spoznajte svet mobility www.adient.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Štúrova 4
81102 Bratislava
www.adient.com
ID: 3162184   Dátum zverejnenia: 26.3.2018