Operátor šitia

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
hrubá mzda od 810 eur (základná hodinová mzda od 3,40 eur + mesačná variabilná zložka: bonus za kvalitu a produktivitu do 166 eur, dochádzkový bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie denného plánu výroby na pridelenom pracovisku
- obsluha šijacieho stroja a šitie poťahov na hlavové opierky a opierky na ruky
- kontrola kvality hotových výrobkov
- nastavovanie, základná údržba a oprava zariadenia

- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky (športové a kultúrne podujatia, poukážky na nákup 2x ročne, poukážky na masáž, vitamínový balíček a iné)
- 13. plat a príspevky
- dovolenkový príspevok
- doprava do zamestnania zdarma
- nadštandardné stravovanie
- príspevok pri uzavretí sobáša, narodení dieťaťa

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaní osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- skúsenosti s prácou na šijacích strojov
- skúsenosti s nastavovaním šijacích strojov
- zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť a ochota učiť sa

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Štúrova 4
81102 Bratislava
www.adient.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Adient HR team - Lucenec Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3153354   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   hrubá mzda od 810 eur (základná hodinová mzda od 3,40 eur + mesačná variabilná zložka: bonus za kvalitu a produktivitu do 166 eur, dochádzkový bonus)