Procesno-Projektový inžinier

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
1 800 EUR/mesiacVstupný bonus vo výške 300 eur po splnení stanovených podmienok (100 eur po skúšobnej dobe a zotrvaní v PP a 200 eur po 6 mesiacoch od nástupu do PP).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účasť na vývoji produktu
- Organizácia a zabezpečovanie prototypovej fázy produktu
- Definovanie procesných podmienok pre výrobný proces
- PFMEA
- Definovanie process flow
- Tvorba inštrukcií a pracovných postupov
- Zabezpečovanie zmenového konania na produkte
- Komunikácia so zákazníkom a s SDT tímom
- Zavádzanie produktu do sériovej výroby
- Účasť na neustálom zlepšovaní procesov, kvality a produktu

práca v medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky
- 13. plat a príspevky
- nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 1,00 eur)

V prípade záujmu pošlite svoj životopis spolu so žiadosťou na e-mailovú adresu: [email protected]. Do predmetu správy prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona GDPR a Zákona o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- min. 2 ročná prax na podobnej pracovnej pozícii vo výrobnej sfére
- USO alebo VŠ technického zamerania (strojárstvo)
- znalosti projektového manažmentu, produktového vývoja a prezentačné zručnosti
- samostatnosť
- flexibilita
- orientácia na zákazníka
- zodpovedný prístup k práci
- odolnosť voči stresu a zvládanie záťažových situácií

Adient is the leading automotive seating supplier.

With more than 3,000 employees and five locations in Slovakia, the company is one of the key employers in Slovakia’s automotive industry.

Adient’s only business center worldwide is in Bratislava. Approximately 800 employees in Bratislava support the company’s business around the globe in finance, information technology, purchasing, sales, human resources, transport and logistics and project management.

In Trencin, Adient operates the biggest automotive technology center across Slovakia. More than 400 employees there develop a wide range of highly innovative products for the cars of tomorrow.

In Zilina, the company produces complete seat systems and automotive fabrics, in Lucenec foam components for seats as well as metal components for head restraints.

Adient (NYSE: ADNT) is a global leader in automotive seating. With 70,000+ employees in 29 countries, Adient operates more than 200 manufacturing/assembly plants worldwide. We produce and deliver automotive seating for all major OEMs. From complete seating systems to individual foam, trim and metal components, our expertise spans every step of the automotive seat-making process. Our integrated, in-house skills allow us to take our products from research and design to engineering and manufacturing — and into millions of vehicles every year.

To learn more , please visit www.adient.com or www.adient.com/slovakia

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3126250  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac