Projektový inžinier

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
hrubá mzda od 1100 eur v závislosti od skúseností kandidátov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zavádzanie a riadenie nových projektov, koordinácia implementácie procesov a spolupráca na identifikácii úzkych miest
- Vytvorenie plánu nábehu modelových zmien a zabezpečenie dodržiavania timingu v súlade s harmonogramom
- Spolupráca s programovým manažmentom, procesným inžinieringom, nákupom ohľadom prirpavenosti progrmau
- zabezpečenie správneho riadenia produktových zmien podľa CA/CN procesu, koordinácia dodania všetkých predsériových dielov (prototypy, overovacie série), zabezpečenie posúdenia vyrobiteľnosti, vrátane PR aktivít, schválenie zmenového konania výrobku až po implementáciu
- Zhromažďovanie, príprava, plánovanie a riadenie launch start up nákladov

práca v medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky
- 13. plat a príspevky
- dovolenkový príspevok
- nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 0,60 eur)

V prípade záujmu pošlite svoj životopis spolu so žiadosťou na e-mailovú adresu: [email protected] Do predmetu správy prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- min. 2 ročná prax na podobnej pracovnej pozícii vo výrobnej sfére
- znalosti projektového manažmentu, produktového vývoja a prezentačné zručnosti
- samostatnosť
- flexibilita
- orientácia na zákazníkoa
- zodpovedný prístup k práci
- odolnosť voči stresu a zvládanie záťažových situácií

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Štúrova 4
81102 Bratislava
www.adient.com
ID: 3126250   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   hrubá mzda od 1100 eur v závislosti od skúseností kandidátov