Elektrikár

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Hrubá mzda od 800 eur (základná hodinová mzda od 3,20 eur + mesačná variabilná zložka: bonus za kvalitu a produktivitu a osobný bonus do 197 eur, dochádzkový bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti s minimálnymi prestojmi
- Vykonávanie preventívnych prehliadok zariadení podľa plánov údržby

- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky (športové a kultúrne podujatia, poukážky na nákup 2x ročne, poukážky na masáže, vitamínový balíček a iné)
- 13. plat a príspevky
- dovolenkový príspevok
- doprava do zamestnania zdarma
- nadštandardné stravovanie
- príspevok pri uzavretí sobáša, narodení dieťaťa

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer (elektrikár), osvedčenie § 21 podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z.

Vodičský preukaz

B

- Prax na pozícii elektrikára min. 1 rok výhodou
- Skúsenosti s prácou s automatizačnými prvkami PLC automaty, snímače a iné, s elektro-schémami výhodou
- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť a ochota učiť sa

Spoločnosť Adient Innotec Metal Technologies s.r.o. bola založená 4. februára v roku 2012 ako partnerstvo s americkou spoločnosťou Innotec, s cieľom diverzifikovat výrobu skupiny Johnson Controls (neskôr Adient) do úplne novej technológie výroby kovových rodov ako súčastí hlavových opierok.

Používame patentovanú technológiu, kde každý jeden stroj je určený na výrobu určitého programu a obsahuje špecifický nástroj na výrobu konkrétneho produktu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Štúrova 4
81102 Bratislava
www.adient.com
ID: 2997953   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Hrubá mzda od 800 eur (základná hodinová mzda od 3,20 eur + mesačná variabilná zložka: bonus za kvalitu a produktivitu a osobný bonus do 197 eur, dochádzkový bonus)