Elektrikár

Adient Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná hodinová mzda od 3,20 eur + mesačná variabilná zložka (bonus za kvalitu a produktivitu a osobný bonus do 196 eur, dochádzkový bonus), hrubá mzda podľa počtu pracovných dní od 748 eur + príplatky za nočnú prácu a prípadnú prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti s minimálnymi prestojmi
- Vykonávanie preventívnych prehliadok zariadení podľa plánov údržby

- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky (športové a kultúrne podujatia, poukážky na nákup 2x ročne, poukážky na masáže, vitamínový balíček a iné)
- 13. plat a príspevky
- dovolenkový príspevok
- doprava do zamestnania zdarma
- nadštandardné stravovanie
- príspevok pri uzavretí sobáša, narodení dieťaťa

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na e-mailovú adresu: ulrika.kovacova@adient.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer (elektrikár), osvedčenie § 21 podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z.

Vodičský preukaz

B

- Prax na pozícii elektrikára min. 1 rok
- Skúsenosti s prácou s automatizačnými prvkami PLC automaty, snímače a iné, s elektro-schémami výhodou
- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť a ochota učiť sa

Adient je globálnym lídrom vo výrobe automobilových sedadiel. So 75 000 zamestnancami v 230 výrobných a montážnych závodoch v 33 štátoch sveta vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky triedy vozidiel a pre všetkých veľkých výrobcov. Naše odborné znalosti pokrývajú každý krok výrobného procesu - od jednotlivých komponentov po kompletné sedadlové systémy.

Produkty Adientu sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a stojíme pri nich od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu.

Éra spoločnosti Adient začala 31. októbra 2016, kedy vznikla samostatná spoločnosť odčlenením výroby sedadiel a interiérových komponentov Johnson Controls.

S viac ako 4 000 zamestnancami a ôsmimi prevádzkami na Slovensku je Adient jedným z kľúčových zamestnávateľov v našom automobilovom priemysle.
Pod značkou Adient nájdete na Slovensku výrobné závody v Žiline, Lučenci, Martine aj v Lozorne. Ďalej najväčšie automobilové technologické centrum na Slovensku v Trenčíne a jediné firemné biznis centrum spoločnosti na svete pôsobiace v Bratislave.

Či už pracujete v oblasti výrobných procesov, vývoja, v riadení financií alebo nákupu spoločne s nami sa podieľate na zdokonaľovaní sveta mobility. Veríme, že tento svet „sadne“ aj vám.

Spoznajte svet mobility www.adient.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Štúrova 4
81102 Bratislava
www.adient.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Adient HR team - Lucenec Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 2997953   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná hodinová mzda od 3,20 eur + mesačná variabilná zložka (bonus za kvalitu a produktivitu a osobný bonus do 196 eur, dochádzkový bonus), hrubá mzda podľa počtu pracovných dní od 748 eur + príplatky za nočnú prácu a prípadnú prácu cez víkend