Údržbár/Technik vo výrobe

ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiac+ ročný bonus, dochádzkový bonus, výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobnej spoločnosti sídliacej v Senci hľadáme uchádzačov na pozíciu Údržbár/Technik.

Hlavná náplň práce:

  • zabezpečovanie plynulého chodu technologických liniek
  • diagnostikovanie porúch a zisťovanie ich príčin
  • vykonávanie elektrických opráv na výrobných linkách
  • plánovanie a vykonávanie preventívnej údržby
  • vytipovanie náhradných dielov
  • kontrola a údržba elektrických zariadení
  • práca s technickou dokumentáciou
  • spolupráca pri zavádzaní nových zariadení do výroby
  • ďalšie činnosti s prevádzkou a údržbou strojov a zariadení
  • dodržiavanie a aplikácia bezpečnostných pokynov a štandardov
  • neustále zlepšovanie výrobných procesov

Pre našich zamestnancov poskytujeme viacero atraktívnych benefitov a neustále pracujeme na ich dopĺňaní:

  • mesačný dochádzkový bonus
  • mesačný výkonnostný bonus
  • ročný bonus vo výške mesačného zárobku: rozdelený na letný a zimný bonus
  • preplatené nadčasy, extra bonus za odpracované soboty
  • príspevok na stravovanie alebo stravný listok poskytovaný aj počas dovolenky (v hodnote 6€)
  • príjemné rodinné pracovné prostredie
  • čerstvé ovocie na pracovisku, výsadba aj vlastnej záhrady
  • firemné akcie a podujatia: letná a vianočná akcia, akcie pre deti zamestnancov
  • ako firme nám záleží na živnotnom prostredí, preto podporujeme zamestnancov aby využívali ekologickejšie formy dopravy - benefit "servis bicykla"
  • práca v dvojzmennej prevádzke
  • dlhodobé a stabilné zamestnanie
  • ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodli reagovať na našu ponuku.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technického zamerania

Počet rokov praxe

3

  • osvedčenie elektrotechnickej spôsobilosti min. §21 – podmienkou alebo značné skúsenosti v oblasti údržby mechanických zariadení
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie, elektrodokumentácie (el. schémy)
  • základné znalosti programovania (PLC SIEMENSS7,S5,SINUMERIC,FANUC - CNC) - výhodou
  • skúsenosti z automobilového priemyslu - výhodou
  • ochota pracovať v v 2-zmennej, prípadne v 3-zmennej prevádzke
  • zodpovedný prístup k práci a záujem o dlhodobú systematickú prácu
  • orientácia na detail a precíznosť
  • samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • schopnosť spolupracovať a komunikovať v tíme
  • vysoké pracovné nasadenie

Medzinárodná spoločnosť produkujúca výrobky pre automobilový priemysel a zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4833300  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac