Kvality Technik

ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Poľná 9, Senec
Termín nástupu
01/11/2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacvariabilná zložka t.j. mesačné odmeny ( 230,00 €) + zákonné príplatky + príspevok na stravovanie resp. stravný lístok + ročná odmena vo výške priemerného mesačného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať testy v laboratóriu pomocou určených zariadení a pripravovať protokoly o skúškach
- Vykonávať merania podľa technických podkladov (nákres, špecifikácie, normy a pod.) a pripravovať protokoly o meraní
- uvoľňovať sériovú výrobu nových a zmenených výrobkov podľa príslušných skúšok/sériového vzorkovania
- kontinuálne zlepšovanie kvality výrobkov, procesov, vstupného materiálu, znižovanie nákladov na nekvalitu, odpadu, zmätkovosti
- analyzovanie príčin vzniku interných a externých problémov s kvalitou, definovanie nápravných a preventívnych opatrení, kontrola efektívnosti zavedených opatrení
- podpora pri zavádzaní nových výrobkov, podieľanie sa na vzorkovaniach, spolupráca na PFMEA, kontrolných plánov
- spracovanie zákazníckych a dodávateľských reklamacií, koordinovanie procesu 8D
- plánovanie a vykonávanie interných auditov procesov a produktov, vrstvových auditov, sprevádzanie zákazníkov pri návštevách
- spracovanie / aktualizácia kontrolných predpisov, školenie výrobných zamestnancov k témam o kvalite
- zabezpečovanie kalibrácií kontrolných a meracích zariadení, analýzy meracích systémov

- dlhodobé a stabilné zamestnanie,
- mesačný dochádzkový bonus,
- mesačný výkonnostný bonus,
- ročný bonus vo výške mesačného zárobku: rozdelený na letný a zimný bonus
- preplatené nadčasy
- príspevok na stravovanie alebo stravný listok je poskytovaný aj počas dovolenky (v hodnote 6 €)
- príjemné pracovné prostredie (dodame ovocie v prace raz za tyzden)
- práca v dvojzmennej prevádzke
- ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automotive, Health care

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Medzinárodná spoločnosť produkujúca výrobky pre automobilový priemysel a zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4673146  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac