400 - 500 EUR

Upratovačka vo výrobnej spoločnosti (Ref. č.: 6)

ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Poľná 9, Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou, pripadne 09/2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie čistoty v našich priestoroch: ( umývanie podláh, vynášanie košov na odpad, udržiavanie čistoty v kuchynke - vrátane spotrebičov a udržiavanie čistoty na toaletách)

Práca je na 4 hodiny denne - 5 dní v týždni

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

+ dohodou v závislosti od schopností a skúseností uchádzača

Zaujímavý sociálny program, ktorý bude predstavený uchádzačovi na pracovnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Hľadáme flexibilnú osobu so zmyslom pre poriadok a čistotu.
Práce je vhodná aj pre dôchodcu

Medzinárodná spoločnosť produkujúca výrobky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s.r.o.
Poľná 9, 903 01 Senec
903 01 Senec

Kontakt

ID: 3686884   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   + dohodou v závislosti od schopností a skúseností uchádzača