Montážny technik

ADEX, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 Eur + príplatok + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

realizácia stavebno-montážnych prác na výstavbe wellness centier
montáž technických zariadení a ich servis
zapracovanie vykurovacích rohoží do lavíc a lehátiek

zaujímavá práca, stabilné zamestnanie, stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

kontaktujte nás vopred telefonicky 043/428 10 63
kontaktná osoba: Eugelová prípadne e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavbárske, prípadne elektrotechnické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Výhodou je prax v stavebníctve, manuálna zručnosť, flexibilný a zodpovedný prístup
zmysel pre detaily, samostatnosť,
vodárske, elektrikárske a murárske zručnosti
prípadne stolárske zručnosti.

Firma sa venuje navrhovaniu a realizácii wellness, dodáva vírivky a vyrába atypické výrobky pre wellness vyhrievané lehátka, lavice, sauny sprchové oblúkové steny a pod.
ID: 3418124  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 Eur + príplatok + prémie