Fyzioterapeut

ADELI s.r.o.

Hlboká 45, 921 01 Piešťany, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
atraktívny, detaily pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MIESTO VÝKONU PRÁCE PIEŠŤANY, HLBOKÁ 45

Jedinečná pracovná príležitosť pre ambicióznych fyzioterapeutov dostať sa do tímu vysoko-kvaifikovaných odbornikov s výnimočnou úspešnosťou a vysokým podieľom rastu spoločnosti, najmä medzinárodne. Uspešní kandidáti budú mať možnosť získania pracovných ponúk v zahraničí, kde sa naša spoločnosť rozrastá. Tieto pracovné miesta budú mimoriadne atraktívne odmeňované.

- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení,
- rehabilitačná práca na úseku liečebnej telesnej výchovy, individuálne a v skupinkách na úseku fyzikálnej terapie,
- asistencia pri odborných liečebných výkonoch v rehabilitačnom centre,
- spolupráca s lekármi (pediatrom, neurológom,rehabilitačným lekárom)
- teamová spolupráca

- zázemie stabilnej, prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť ubytovania zadarmo
- možnosť profesionálneho rozvoja a sebarealizácie
- možnosť kariérneho rastu
- tréningy a školenia
- motivujúce finančné ohodnotenie
- veľmi výhodná možnosť stravovania priamo na pracovisku (1,30 EUR - 3 jedlá denne)
- možnosť práce v zahraničí s motivujúcim finančným ohodnotením

Chceli by sme poďakovať všetkým záujemcom a zároveň ich upozorniť, že budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, fyzioterapia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
ADELI Medical Center sa zameriava na rehabilitačnú liečbu pacientov s poškodeniami centrálneho nervového systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Adeli s.r.o.
Hlboka 45
921 01 Piešťany

Kontakt

ID: 846840   Dátum zverejnenia: 16.10.2017