Terapeut medicínskeho oddelenia rehabilitačného centra

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboká 45, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacplatové ohodnotenie bude posúdené individuálne podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie intervencií zameraných na korekciu a elimináciu rôznych neurologických porúch u detí aj dospelých. Rozvoj funkcií CNS spracovávať a prenášať informácie zo zmyslov formou špeciálnych hier. Využívanie programov nasmerovaných na vývoj motorických, kognitívnych a komunikačných zručností.
Sociálna rehabilitácia, špeciálna pedagogika, liečebná pedagogika.

- príjemné pracovné prostredie
- priestor na vzdelávanie a rozvoj
- možnosť kariérneho postupu
- mesačná odmena po skúšobnej dobe
- príspevok na dopravu
- zamestnanecké neformálne akcie

Ďalšie kompetencie pre výkon bazálnej stimulácie, terapie hrou, biblioterapie, dramatoterapie, muzikoterapie, PC terapie sú vítané, ale nie sú podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špeciálna pedagogika, psychológia, liečebná pedagogika, logopédia, úplné stredoškolské vzdelanie s rekvalifikáciou inštruktora sociálnej rehabilitácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah k deťom
- empatické vnímanie
- akceptácia odlišnosti
- kreativita a tvorivé myslenie
- umelecké cítenie
- inovatívnosť
- zručnosť v práci s PC
- samostatné myslenie

ADELI Medical Center je prestížna medzinárodná spoločnosť so 17 ročnou tradíciou, ponúkajúca špičkovú neurorehabilitačnú liečbu. Svojimi výsledkami dokazuje široké možností zlepšovania zdravotného stavu pacientov trpiacimi následkami detskej mozgovej obrny, po náhlej mozgovej príhode, po kraniotraume a pod. Doteraz sa v nej liečili ľudia z 63 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4176146  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac