Reagujte bez životopisu

Fyzioterapeut, lekár so špecializáciou na mobilizačné a manipulačné techniky

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboká, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacplatové ohodnotenie bude posúdené individuálne na základe dohody a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie manuálnej terapie
- vykonávanie diagnostiky, mobilizácie, manipulácie a mäkké techniky
- poskytovať špecializovanú ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie
- vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v príslušnom odbore

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- hradené ubytovanie na obdobie max. 4 mesiace

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- prax na danej pozícii min. 2 roky
- vysoká odbornosť
- pro-klientský prístup
- záujem o odborný a osobný rast
- znalosť cudzích jazykov

Ponúkame Vám prácu v ADELI Medical Center, prestížnej medzinárodnej spoločnosti s 15 ročnou tradíciou. Stanete sa súčasťou dynamického tímu v multidisciplinárne orientovanom neurorehabilitačnom centre, ktoré svojimi výsledkami dokazuje široké možností zlepšovania zdravotného stavu pacientov trpiacimi následkami detskej mozgovej obrny, po náhlej mozgovej príhode, po kraniotraume a pod. Zistite i Vy, ako zvýšiť efektivitu terapií individuálnym prístupom k pacientovi, maximálnym nasadením v práci, otvorenosťou a spoluprácou s množstvom odborníkov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Hlboká 45
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Kohútová
Tel.: +421337915923
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3943659  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac