Mzdový účtovník – účtovník podvojného účtovníctva

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboká 45, Piešťany, Okres Piešťany
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie personálnej a mzdovej agendy,
- príprava pracovných zmlúv a ostatných materiálov v oblasti personalistiky podľa potrieb a požiadaviek vedenia spoločnosti,
- vystavovanie dokumentov súvisiacich s uzavretím a ukončením pracovného pomeru zamestnancov,
- spracovanie a kontrola dochádzky, výpočet miezd a odvodov,
- komunikácia s poisťovňami a štátnymi inštitúciami v personálnej a mzdovej oblasti,
- spracovanie mesačných výkazov a hlásení,
- príprava štatistických výkazov,
- vedenie vybraných oblastí podvojného účtovníctva,
- spolupráca na mesačných uzávierkach a príprava reportov pre vedenie spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900 EUR (v závislosti od skúseností)

Svoje životopisy zasielajte e-mailom na [email protected], pričom v predmete žiadosti uveďte názov pracovnej pozície.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- veľmi dobrá znalosť Zákonníka práce, aktuálne platných zákonov v oblasti miezd a podvojného účtovníctva,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, diskrétnosť,
- znalosť práce so softvérom Olymp a Omega výhodou.

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hlboká 47
921 01 Piešťany

Kontakt

ID: 3736508   Dátum zverejnenia: 10.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 EUR (v závislosti od skúseností)