900 EUR

Pracovník pokladne - účtovník

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboká 45, Piešťany, Okres Piešťany
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhotovovanie prvotných účtovných dokladov - príjmové a výdavkové doklady
- druhové členenie dokladov podľa nákladov
- vedenie pokladničnej knihy
- zaúčtovanie dokladov do účtovného programu
- znalosť práce s účtovným programom Omega výhodou
- objednávanie, evidencia a výdaj kancelárskych potrieb
- evidencia a výdaj stravných lístkov
- vedenie vybraných oblastí podvojného účtovníctva

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900 € (v závislosti od skúseností)

Svoje životopisy zasielajte e-mailom na [email protected], pričom v predmete žiadosti uveďte názov pracovnej pozície.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počet rokov praxe

2

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hlboká 47
921 01 Piešťany

Kontakt

ID: 3713467   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 € (v závislosti od skúseností)