Asistent / Asistentka pre ľudské zdroje

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboka 45, Piešťany
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Asistencia pri vyhladavaní a výbere zamestnancov
• Asistencia a vedenie pracovných pohovorov
• Uverejňovanie ponúk na pracovných portáloch
• Asistencia pri riešení záležitostí v oblasti ľudských zdrojov
• Asistencia pri dotváraní organizačnej štruktúry
• Asistencia pri vytváraní systému výročných hodnotení
• Asistencia pri vytváraní odmeňovacieho systému
• Asistencia pri vytváraní systému benefitov
• Spravovanie vzdelavacích programov
• Exit intervia
• Spolupráca na rôznych projektoch v oblasti ľudských zdrojov
• Rôzna administratívna pomoc
• Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadených

- firemný mobil, notebook
- jazykové kurzy zdarma
- ubytovanie zdarma
- zabezpečené stravovanie (výber z troch jedál)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ludské zdroje, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s nadšením pre túto fascinujúcu oblasť ľudských zdrojov, ktorý má ideálne vzdelanie v oblasti, prípadne relevantnú prax. Proaktívny prístup, zápal pre prácu, schopnosť prioritizovať, charizma, tímova práca, ochota, šikovnosť, precíznosť, predvídavosť a úsmev na tvári sú povinné! Absolventi obchodnej školy, manažmentu a pod. aj s relevantnou praxou a nadpriemernými počítačovými zručnosťami budú mať nazbierané bodíky hneď na začiatku výberového procesu. My Vás za to zaučíme a dáme vynikajúcu príležitosť sa profesionálne realizovať a posúvať po rebríčku kam len Vaše srdce bude túžiť! Výborná znalosť MINIMÁLNE angličtiny, nemčina výhodou, IDEÁLNE oboch. Bude dôležitým ukazovateľom pri výbere. Klobúk je hodený...

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
ADELI Medical Center sa zameriava na rehabilitačnú liečbu pacientov s poškodeniami centrálneho nervového systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Adeli s.r.o.
Hlboka 45
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanda Truchlikova
E-mail: poslať životopis
ID: 3281331   Dátum zverejnenia: 8.1.2018