Lekár anesteziológ

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboka 45, Piešťany
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
atraktívny, detaily pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme lekára anestéziológa na plný pracovný úväzok do Hyperbarickej komory.
Náplňou prace je:-posudzovať vhodnosť pacienta na vstup do komory a sledovanie komfortu a zdravotného stavu pacientov počas pobytu v komore
-vedenie tímu pracovníkov v hyperbarickej komore
- poskytnutie prvej pomoci pri výskyte zdravotných komplikácii
-vedenie štatistik a reportov
-spolupráca s marketingovým oddelením

Znalosť angličtiny alebo nemčiny je nutná, ostatne jazyky ako taliančina a ruština sú výhodou.

-stabilita úspešnej medzinárodnej spoločnosti
-atraktívne odmeňovanie
-relatívne nízko stresové pracovné prostredie
-pravidelný denný pracovný rozvrh, bez služieb
-kvalitné kompletné obedy (menu) v reštaurácii priamo v Centre
-výučba cudzích jazykov zdarma
-pomoc s ubytovaním na súkromí alebo vieme zabezpečiť bezplatne ubytovanie priamo v Centre

Informácie o výberovom konaní

Dalsie informacie na tel cisle: 0910 926 660
Vanda.t@adelicenter.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

5

-timova orientacia
-manazerske schopnosti
-zakladne skusenosti z oblasti marketingu

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
ADELI Medical Center sa zameriava na rehabilitačnú liečbu pacientov s poškodeniami centrálneho nervového systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Adeli s.r.o.
Hlboka 45
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanda Truchlikova
E-mail: poslať životopis
ID: 3241259   Dátum zverejnenia: 13.11.2017