Neurológ

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboká 45, Piešťany
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v príslušnom odbore.

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- možnosť ubytovania
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

neurológ

- špecializácia v odbore neurológia, prípadne lekár bez špecializácie s praxou
- záujem o odborný a osobný rast
- znalosť cudzieho jazyka

Ponúkame Vám prácu v ADELI Medical Center, prestížnej medzinárodnej spoločnosti s 15 ročnou tradíciou. Stanete sa súčasťou dynamického tímu v multidisciplinárne orientovanom neurorehabilitačnom centre, ktoré svojimi výsledkami dokazuje široké možností zlepšovania zdravotného stavu pacientov trpiacimi následkami detskej mozgovej obrny, po náhlej mozgovej príhode, po kraniotraume a pod. Zistite i Vy, ako zvýšiť efektivitu terapií individuálnym prístupom k pacientovi, maximálnym nasadením v práci, otvorenosťou a spoluprácou s množstvom odborníkov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Hlboká 45
921 01 Piešťany

Kontakt

ID: 3241259  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac