Vedúci technického oddelenia

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboka 45, Piešťany
Termín nástupu
16.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
atraktivny, detaily pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie technického oddelenia
- denná komunikácia a koordinácia technikov
- aktualizácie knihy technikov
- rozdelenie úloh technikom
- operatívne riešenie každodenných problémov

Externé služby
- prvý interný kontakt pre zamestnancov, keď sa vyskytne problém
- komunikácia a koordinácia firiem v prípade problémov
- získavanie a porovnávanie cenových ponúk
- kontrola vykonávaných prác

Rekonštrukcie, renovácie
- koordinácia technikov alebo externej spoločností
- priprava a realizacia výberového konanie a rokovanie s externymi firmami
- získanie cenových ponúk na rekonštrukcie
- dohodnutie prac a koordinacia externej spoločnosti
- kontrola vykonávanej práce
- záverečná kontrola faktúr

Investície
- komunikacia akcionármi
- tvorba dokumentácie pre firmy
- komunikácia a prezentácia potrebných prac spoločnostiam
- priprava a realizacia výberového konanie firmami
- prezentácia ponúk akcionárom k rozhodnutiu
- v prípade realizácie investicií, koordinácia a kontrola realizácie prac a spoločnosti

Revízia technickej infraštruktúry
- koordinacia revizii v ramci potreby
- objednávanie revízii
- archivácia revíznych dokumentov

BOZP a protipožiarná bezpečnosť
- BOZP
- organizovanie školení pre zamestnancov
- komunikácia a koordinácia našeho protipožiarného a bezpečnostného poradcu (BTS)
- kontinualne kontrolovanie stavebného a technickej infraštruktúry, pokiaľ ide o splnenie požadovaných štandardov.

Sklad udrzby
Vedenie evidencie: prijem/vydaj

- stabilita úspešnej etablovanej firmy
- vyucba cudzích jazykova zdarma
- ponuka kvalitných kompletných obedov (1.30 Eur)

Prosim zaslite svoj zivotopis na prvotnu selekciu. Dakujeme za zaujem o pracu u nas a upozornujeme kandidatov, ze budeme kontaktovat iba kandidatov, ktori splnaju pozadovane predpoklady a zrucnosti a maju uspesnu predoslu relevantnu skusenost.
info: 0910-926-660

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik, elektrikar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

-technicke a elektrikarske zrucnosti
-schopnost zorganizovat pracu pre dany tim
-pocitacove schopnosti
-schopnost vediet urcit priority a reagovat na ne s primeranou davkou urgencie
- schopnost plne zodpovedat a reportovat za dany technicky usek
- schopnost vnimat detaily a navrhnut kreativne riesenia problemov tak aby sa zabezpecil alebo zlepsil chod operacii z technickeho hladiska
- skusenosti s komunikaciou s dodavatelmi a s ich vyberom
- efektivna spolupraca s danym timom a v ramci celej spolocnosti
-proaktivny pristup k rieseniu problemov a v komunikacii vnutri aj z vonku organizacie

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
ADELI Medical Center sa zameriava na rehabilitačnú liečbu pacientov s poškodeniami centrálneho nervového systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Adeli s.r.o.
Hlboka 45
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanda Truchlikova
Tel.: 0910 926 660
E-mail: poslať životopis
ID: 3207247   Dátum zverejnenia: 5.10.2017