Čašník/servírka - ubytovanie a jazykové kurzy hradené zamestnávateľom

ADELI s.r.o.

Hlboká 45, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Piešťany, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- MIESTO VÝKONU PRÁCE PIEŠŤANY!!!!!!
- Pracovná doba: dlhý/krátky týždeň (12hod.)
- PODMIENKOU JE UKONČENÉ VZDELANIE V ODBORE GASTRONÓMIE!!!
- Možnosť práce na dohodu alebo na trvalý pracovný pomer
- Miesto výkonu práce: Piešťany, Hlboká 45.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha hostí, práca za barom, príprava teplých a studených nápojov,
podávanie jedál, fakturácia
- Jedná sa o prácu v reštaurácii a bare, ktoré slúžia klientom ADELI a tiež iným
hosťom

Zamestnávateľ poskytuje UBYTOVANIE pre zamestnancov ZDARMA, rovnako možnosť zdokonalovania sa v cudzích jazykoch poskytovaním plne hradených jazykových kurzov. Na výber sú 4 cudzie jazyky; angličtina, nemčina taliančina a ruština.

Po ÚSPEŠNOM uplynutí skúšobnej doby je zamestnávateľom zabezpečená pracovná uniforma a garantované zvýšenie platu. Stravovanie je zabezpečené.

ADELI Medical Center je medzinárodne prosperujúca spoločnosť s prevažne zahraničnou klientelou. Zamestnávateľ preto dbá na kvalitu poskytovaných služieb nielen pre svojich hostí ale aj zamestnancov. Priateľský tím, možnosť kariérneho rastu nielen v oblasti gastronómie a veľa iného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

1

PODMIENKOU JE UKONČENIE VZDELANIA V ODBORE GATSRONÓMIE!!!!!

Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, pozitívny prístup k práci.

- Požadované sú minimálne 2 roky praxe; minimálne pol roka v zahraničí.
- Podmienkou je odvládanie minimálne jedného cudzieho jazyka, ideálne dvoch (angličtina, nemčina)
- Iné jazyky sú výhodou (taliančina, ruština)
- Barmanský kurz výhodou
- HĽADÁME UCHÁDZAČOV S POZITÍVNOU ENERGIOU, CHUŤOU PRACOVAŤ A ÚSMEVOM NA TVÁRI

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
ADELI Medical Center sa zameriava na rehabilitačnú liečbu pacientov s poškodeniami centrálneho nervového systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Adeli s.r.o.
Hlboka 45
921 01 Piešťany
ID: 3128026   Dátum zverejnenia: 9.10.2017