Kuchár

ADELI s.r.o.

Hlboka 45, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Piešťany, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 980 do 1090

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MIESTO VÝKONU PRÁCE : PIEŠŤANY, HLBOKÁ 45
- príprava denného menu a jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku

- zázemie silnej, úspešnej a rozširujúcej sa spoločnosti s medzinárodnou klientelou
- kariérny rast
- ubytovanie priamo v zariadení zdarma
- zamestnanecká strava zdarma
- vynikajúci kolektív
- pracovná doba - od 6:00 do 18:30 alebo od 8:30 do 21:00 (krátky/dlhý týždeň)
- jazykové kurzy zdarma

Dakujeme vsetkym zaujemcom o pracovnu pozicii ale budeme kontaktovat iba vybranych uchadzacov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- organizovanie a plánovanie práce
- tímová práca
- samostatnosť, spoľahlivosť
- IDEÁLNE NEMČINA NA KOMUNIKATÍVNEJ ÚROVNI ALEBO ANGLIČTINA

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
ADELI Medical Center sa zameriava na rehabilitačnú liečbu pacientov s poškodeniami centrálneho nervového systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Adeli s.r.o.
Hlboka 45
921 01 Piešťany

Kontakt

ID: 2711785   Dátum zverejnenia: 5.12.2017