Zakaznícky servis pre nemecky hovoriace krajiny

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboka 45, Piešťany, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
atraktivny, detaily pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MIESTO VÝKONU PRÁCE: PIEŠŤANY

- aktívna starostlivosť o nemecky hovoriacich zákazníkov ADELI centra
- priama komunikácia s pacientami a jeho rodinou, plánovanie procedúr, programu
- podávanie informácií, korešpondencia, evidencia
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami, ako medicínske, marketingové a prevádzkové
- zabezpečenie a realizácia pobytu
- ochota riesit urgentne situácie aj po pracovnom čase (väčšinou telefonicky)

Miesto výkonu práce: Piešťany

Stabilita úspešnej rastúcej medzinárodnej spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu
Výuka cudzích jazykov zdarma

PROSÍM O ZASIELANIE ŽIVOTOPISOV V SLOVENSKOM A NEMECKOM JAZYKU!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- vynikajúca znalosť (veľmi vysoká úroveň) nemeckého jazyka slovom i písmom - C1
- znalosť anglického, talianskeho alebo ruského jazyka výhodou
- vysoká úroveň Zákazníckeho servisu
- samostatnosť, flexibilita a empatia
- organizačné schopnosti
- schopnosť určiť si priority, schopnosť efektívne reagovať na URGENTNÉ zdravotné situácie
- MS Office
- výnimočné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- vzdelanie v odbore zdravotníctva výhodou, nie podmienkou

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
ADELI Medical Center sa zameriava na rehabilitačnú liečbu pacientov s poškodeniami centrálneho nervového systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Adeli s.r.o.
Hlboka 45
921 01 Piešťany

Kontakt

ID: 2027970   Dátum zverejnenia: 9.11.2017