Elektrikár. Nástup priamo do kmeňa spoločnosti.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Immediately
1 300 - 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300 € podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• Vykonávanie opravy a údržby mechanických strojov a elektrických zariadení
• Včasne reagovať na požiadavky výroby pri poruche zariadení, diagnostikovať poruchu, identifikovať potrebné náhradné diely, ich efektívne použitie
• Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby zariadení na základe plánov a technických špecifikácii, aby bola zabezpečená spoľahlivosť fungovania zariadení
• Aktívne spolupracuje s vedúcimi zmeny
• Udržiavať presné servisné záznamy; reportovať príčiny poruchy
• Pravidelne monitorovať výkon zariadenia
• Proaktívne vyvíjať a implementovať zlepšenia, ktoré podporujú produktivitu a kvalitu
• Pracovať s jednoduchou technickou dokumentáciou (výkresy, revízne správy, normy)
• Zaúčať iných technikov, kontrolovať kvalitu ich práce a pomáhať im diagnostikovať a riešiť problémy
• Udržiavať bezpečné a čisté pracovné prostredie
• Účasť sa na školeniach, poradách

Základná mzda od 1300 eur podľa skúsenosti kandidáta

- stravne v hodnote 4,50€, finančný príspevok na stravu vyplácaný priamo na účet, gastro Callio karta
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi.
- pravidelný prídel produktov,
- nadštandardné príplatky
- príplatky za nočné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vyhláška § 22
Skúsenosť na podobnej pozície
Technické myslenie
samostatnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4599089  Dátum zverejnenia: 10.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac