Montážny pracovník/pracovníčka

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov a pracovníčky do strojárskej výroby pre firmu, ktorá je popredný svetový dodávateľ pre automobilový a ostatný priemysel. Vašou náplňou práce bude:

- obsluha a nastavovanie kovoobrábacích liniek podľa platnej dokumentácie
- kontrola parametrov výrobku
- dodržiavanie postupov zabezpečenia kvality podľa platných noriem
- dodržiavanie pracovnej disciplíny, čistoty a poriadku na pracovisku
- práca na zmeny

- nástupný bonus vo výške 1000 €
- 13. / 14. plat
- príspevok do III. dôchodkového sporenia
- zaujímavý sociálny program
- stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- kompletný program zaškolenia
- preplácanie nadčasov
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie strojárskeho zamerania výhodou
- skúsenosti s prácou CNC kovoobrábacích strojov sú výhodou
- pozícia vhodná pre mužov aj ženy
- technické myslenie a predstavivosť
- schopnosť a ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť, zodpovednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov