Financial & Business Controller / Finančný a biznis kontrolór

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Einsteinova 21, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna hranica, ktorú ponúkame. Finálna výška mzdy, na ktorej sa dohodneme, bude závisieť od skúseností a seniority záujemcov o pozíciu Financial & Business Controller. Zároveň ponúkame motivujúci systém odmeňovania, ktorý zahŕňa možnosť získania 13. a 14. platu na polročnej a ročnej báze a množstvo zaujímavých benefitov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného Adecco tímu hľadáme nového kolegu / novú kolegyňu na pozíciu Financial & Business Controller. Hlavnými zodpovednosťami a náplňou práce na tejto pozícii je:

- sledovanie, monitorovanie a analyzovanie mesačných finančných výsledkov,
- analýza zmien a reportovanie fluktuácie,
- zavádzanie finančnej kontroly a zabezpečenie presnosti finančných reportov,
- analýza a zhodnotenie nákladovej efektívnosti,
- vytváranie a monitorovanie plnenia forecastov na mesačnej a štvrťročnej báze,
- manažment DSO a pohľadávok,
- asistovanie pri vytváraní budgetu a monitorovanie plnenia na mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze,
- vykonávanie úkonov spojených s mesačnou finančnou závierkou v súlade s US GAAP / IFRS pravidlami a príprava finančných a business reportov určených pre vedenie spoločnosti,
- kontrolovanie finančných tokov spoločnosti,
- zabezpečovanie dodržiavania finančných procedúr v súlade so zákonom a daňovými pravidlami,
- aktualizácia, administrácia a kontrola obchodných zmlúv na základe aktuálnej legislatívy v spolupráci s vedením spoločnosti
- zakladanie, nastavenie a administrácia klientov, dodávateľov a zmlúv v účtovnom a mzdovom softvére,
- nastavenie a vykonávanie credit check-ov a analýza rizík,
- kontrola a schvaľovanie dodávateľských a odberateľských faktúr v stanovenom limite a v súlade s obchodnými zmluvami.

PONÚKAME:
- zaujímavú a náročnú prácu v stabilnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho a kariérneho rastu
- samostatnú prácu a možnosť sebarealizácie
- pravidelné školenia a tréningy súvisiace s legislatívou a výkonom práce na pozícii Účtovník/Účtovníčka
- kompletné zaučenie na danú pozíciu
- motivačný systém odmeňovania - okrem základnej mesačnej mzdy možnosť získania 13. a 14. platu.

BENEFITY:
- možnosť práce z domu
- flexibilná pracovná doba (core time od 9:00 do 15:00 hodiny)
- 5 dní voľna nad rámec zákonnej dovolenky a narodeninové voľno
- pravidelné štvrťročné príspevky do cafeterie
- príspevky pri pracovných výročiach, jubileách a špeciálnych životných udalostiach (sobáš, narodenie dieťaťa)
- príspevok do DDS po 1 roku s nami
- ovocné dni 2x v mesiaci
- možnosť využitia MultiSport karty
- príspevok zamestnávateľa na stravné vo výške 4 EUR
- teambuidingové akcie
- zamestnanecké zľavy

Ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem pracovať ako Financial & Business Controller v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis.

Súčasťou výberového konania bude najskôr telefonický rozhovor o Vašich predstavách a požiadavkách, ktoré keď budú v súlade s tými našimi, budeme sa tešiť na osobné stretnutie priamo v priestoroch Adecca, kde si prejdeme všetky detaily obsadzovanej pozície.

Tešíme sa na Váš životopis a prípadné stretnutie s Vami!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Slovakia je jednou z TOP 3 personálnych agentúr na Slovensku, ktorá pôsobí na trhu od roku 2002.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom poskytovať prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre fungujúce a prosperujúce spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- MBA alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti účtovníctva, financií, ekonomike je veľkou výhodou
- ideálne min. 3 - 4 roky skúseností na finančnom oddelení v medzinárodnej spoločnosti,
- US GAAP znalosť
- skúsenosť s prácou s ERP (výhodou je zavádzanie ERP),
- MS Office na používateľskej úrovni, Excel na úrovni pokročilý je podmienkou
- anglický jazyk na úrovni min. B2 (schopnosť plynule komunikovať v angličtine)
- analytické a systematické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov