Operátor výroby ! Ubytovanie zadarmo! Plat 1100 EUR !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Immediately
835 EUR/mesiac835 EUR základ+ 15% odmeny na mesačnej baze, + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku.

Ak Vás už nebaví práca v automobilovom priemysle ale chcete využiť svoje nadobudnuté skúsenosti v inom odvetví , tak ste na správnom mieste! Zaujímavé platobné ohodnotenie z príplatkami a možnosťou ročného navýšenia platu v tomto prípade je realitou
- Hľadáme šikovných ľudí na pozíciu skladového operátora s oprávnením na VZV a NZV
Čo bude vašou náplňou práce?
- práca s VZV - vykladanie kamiónov, naskladňovania/ vyskladňovanie
- práca NZV - rozvoz paliet k výrobným linkám
- kontrola dodávok ( spočítanie, kontrola údajov, poškodenia )
- značenie paliet
- odber vzoriek
- práca zo skenerom
- vizuálne kontroly skladov, paliet, kamiónov
- triedenie poškodených paliet
- základné čistenie pracoviska
- inventúra - kontrola stavu zásob

Výplata je vždy na účte do 15 dňa v mesiaci

- dochádzkový bonus 10 % z priemernej mesačnej mzdy
- výkonnostný bonus ( na mesačnej báze )
- osobné ohodnotenie ( na mesačnej báze )
- nadštandardné príplatky
- rizikové príplatky
- príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu v sobotu a
nedeľu, prácu vo sviatok,
- zabezpečené a HRADENÉ UBYTOVANIE v rámci Bratislavy
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi a starostlivosť o to v rámci podniku.
- zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní
- hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky
- zabezpečenie potravinárskeho preukazu
- riešenie všetkých legislatívnych a pracovných záležitosti
- v prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa pomoc
pri plynulom prestupe do kmeňa
- starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) a počas celého trvania PP
- ponúka iného zamestnania v prípade ak Vám aktuálne
nebude vyhovovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Skúsenosti s vysoko a nízkozdvyžným vozíkom (podmienkou)
Platné osvedčenie na vedenie VZV a NZV
Samostatnosť
Ochota pracovať na zmeny (ranná, poobedná, 8 hod)
Ochota učiť sa nové veci
Ochota pracovať aj vo vonkajších priestoroch budovy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4593606  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 835 EUR/mesiac