CNC operátor na TPP alebo živnosť - PB !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 250 - 1 650 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od šikovnosti a skúseností kandidáta !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho perspektívneho klienta so zákazkami do západnej EU.
NÁPLŇ PRÁCE:
- obrábanie súčiastok podľa výkresovej dokumentácie na CNC stroji
- obsluha 3-osej frézy, 5-osej frézy alebo sústruhu
- meranie obrobkov - šublera, závitomer, hľbkomer ...
- obrobky 3-10 kg
- pozícia vhodnejšia pre muža

NEPRETRŽITÁ PREVÁDZKA: 12 hod. zmeny / 2dni deň, 2 dni voľno, 2 dni noc, 2 dni voľno .../

- práca priamo do kmeňa spoločnosti
- zabezpečené obedy - možnosť si vybrať z 5 druhov ( doplatok 0.50€)
- priateľský kolektív
- team buidingové akcie pre zamestnancov - ples, vianočná kapustnica, letna guľášovka, turistické aktivity ...
- ročný dochádzkový bonus 150€
- náborový bonus 500€ :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

CNC operátor, frézar

Počet rokov praxe

1

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- skúsenosť s výrobou v menších sériách 50 -100 ks, alebo menšie 100 - 1000ks
- prax na podobnej pozícii aspoň 1 rok ( nie "mačkať iba tlačítka ")
stroje nieje nutné vedieť programovať ani nastavovať

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4593526  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac