Inžinier/ špecialista pre údržbu ( aj absolventi )

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy je možná vyššia a závisí od skúsenosti a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významného a stabilného klienta hľadáme Inžiniera/ špecialistu pre údržbu s el. vyhláškou §21.

Náplň práce:
- Zabezpečovanie a plánovanie plynulej prevádzky a údržby
- Riešiť vzniknuté technické problémy pri výrobných zariadeniach
- Kompletná príprava návrhov projektov a plánov údržby a následne riadenie realizácie projektov
- Aktívna spolupráca s dodávateľmi pri danom projekte
- Vyhodnocovanie, analyzovanie a uzatváranie výsledkov údržby opráv
- Riešiť prípadne prestoje a spotrebu náhradných dielov

- Stabilné medzinárodné prostredie v prosperujúcej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- 13 a 14 plat
- Osobné hodnotenie až do 15% zo základnej mzdy
- Každý rok prehodnotenie miezd
- Výrobný bonus každý štvrťrok
- Príspevok zamestnávateľa do 3.piliera (DDS)
- Možnosť vzdelávania a kariérneho rastu v rámci firmy

Ak vás ponuka zaujala pošlite nám váš životopis v SJ +AJ jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- El. vyhláška §21 a vyššie - NUTNOSŤ
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Skúsenosť s vedením tímu je veľkou výhodou
- Práca s programom SAP - výhodou
- Znalosť PLC, NC, Hydrauliky, Pneumatiky - výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov