Operátor výroby

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Immediately
Mzdové podmienky (brutto)
880 - 935 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na jednoduchú prácu do výroby.
Ide o obsluhu stroja na výrobu poistných skriniek pre automobilový priemysel.
Montáž malých plastových a kovových dielov, kontrola kvality vyrobených kusov, balenie a uloženie do krabíc.
Rotácia na jednotlivých operáciách.
Práca je v sede alebo v stoji.
Nejde o prácu na páse!
Pracuje sa s počítačom - nutná základná znalosť!
Práca v novom, modernom a čistom prostredí
Pracuje sa na 3 zmeny - víkendy voľné.
Prvý záučný mesiac sa pracuje len na ranné zmeny!

Priemerná mzda 880 - 935€ brutto/mesiac + Bonusy
Základná mzda 700€ brutto + variabilná časť 130€ brutto + príplatok za nočné zmeny
Každoročné navyšovanie základnej mzdy,
13ty plat vo výške 110%
Stravné lístky (Edenred karta) 5,10€
Výplata 15. deň v mesiaci
Istota stabilného príjmu
Bonus za odporučenie nového zamestnanca,
Špeciálne bonusy za prácu nadčas
Bonus za odpracované roky, nárast mzdy po prvom roku o 40 €
Zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, resp. príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť,
Základná znalosť práce s PC je podmienkou!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4590856  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac