Strategický nákupca

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme strategického nákupcu.

Náplň práce:

Kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi.
Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov, kontrola BOM.
Optimalizácia procesov za účelom podpory globálneho procesu nákupu.
Určovanie výšky investícií do nových nástrojov a zariadení a sledovanie rozpočtu.
Zabezpečenie efektívneho nákupu strojov, zariadení a materiálov a hľadanie nových dodávateľov.
Riešenie problémov s dodávateľmi a hodnotenie spolupráce s nimi.
Optimalizácia procesov s cieľom minimalizovať náklady a potenciálne problémy.
Riadenie, inventarizácia a optimalizácia skladových zásob.
Zabezpečovanie prípravy a realizácie obchodných prípadov v súlade s platnou legislatívou a smernicami.

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu,
• ročné prehodnocovanie (valorizácia) mzdy,
• vianočný bonus vo výške 100% základnej mzdy,
• pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní,
• príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom,
• možnosť aktívneho využívania cudzích jazykov,
• pružná pracovná doba,
• 7,5 hodinový pracovný čas,
• interný náborový príspevok,
• a ďalšie benefity v rámci sociálneho programu (príspevky pri darovaní krvi, príspevky pri pracovných a životných jubileách).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4588212  Dátum zverejnenia: 4.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac