Cost Controller

Talent Solutions - ADECCO

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho medzinárodného klienta práve obsadzuje pozíciu na kontrolingovom oddelení!

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- denná spolupráca s tímom Global Finance & Business Controlling vrámci spoločnosti
- reporting a analýzy finančnej výkonnosti v jednej z divízií v podniku so zameraním na personálne náklady
- kľúčová zodpovednosť za správu kmeňových dát
- vývoj reportovacích a analytických nástrojov na podporu rozhodovacieho procesu vrátane implementácie samoobslužných riešení (PowerBI, ..)
- riadenie ad-hoc aktivít, zlepšovanie a harmonizácia procesov

- 13.ty plat
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
- 5 Sick days ročne
- výkonnostný bonus až do výšky 110 %
- príspevky na stravu aj počas voľných dní
- možnosť home officu - 15 dní každý mesiac
- flexibilná pracovná doba
- firemný laptop
- firemný obchod
- firemná škôlka
- životné poistenie a mnoho ďalších

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- finančné / kontrolingové pracovné zázemie
- aktívna znalosť Anglického jazyka v písomnej aj ústnej komunikácií
- pokročilá znalosť balíčka MS Office, predovšetkým MS Excel
- silné analytické schopnosti
- záujem o prácu s datami, ich automatizáciou a reportingom
- ste motivovaná a flexibilná osobnosť so záujmom nadobúdať nové poznatky

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4575306  Dátum zverejnenia: 25.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac