Reagujte bez životopisu

Strojník, operátor výroby v Maďarsku,TPP na dobu neurčitú, vyžaduje sa znalosť maďarského jazyka!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sudice, Maďarsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
251 902 - 301 716 Ft/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- trvalý pracovný pomer na neurčito
- nutná znalosť maďarského jazyka na základnú komunikáciu
- 2 zmenná prevádzka
- 8 hodinové zmeny
- príplatok za zmennosť

Základná hodinová mzda : 1448 – 1734 HUF/ brutto
mesačná mzda : 251.952 – 301.716 HUF/ brutto
mesačná mzda: 167.900 – 201.063 HUF/ netto
Cafeteria : 28.275 HUF / netto

- Dotácia 30 HUF za kilometer v prípade používania vlastného auta
- 100 % preplatené cestovné náklady ( po predložení cestovných lístkov)
- poskytvovanie pracovných odevov a pracovnej zdravotnej služby
- firemné akcie a teambuldingy pre zamestnancov
- pravidelné stretnutia so zamestnávateľom, aby bol váš hlas počuť

Miesto výkonu práce je v Maďarskej župe Nógrád (dedina Szügy - Sudice ), neďaleko hraníc, ktorá sa nachádza pár minút od Balassagyarmatu.

V prípade, že ovládate maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni a máte skúsenosti v tejto oblasti neváhajte nám poslať svoje kontaktné údaje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti personálnych služieb, na maďarskom trhu práce pôsobí od roku 1991.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- ochota pracovať na zmeny a v inej krajine

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4562033  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 251 902 Ft/mesiac