Špecialista pre spracovanie pohľadávok s nemčinou

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posuň sa v živote a získaj prácu, kde sa zlepšíš v oblasti financií a staneš sa súčasťou tímu, ktorý napreduje. Ak ovládaš nemčinu, pošli nám svoje CV a priprav sa na pohovor, kde sa dozvieš viac. :) A čo by bolo tvojou náplňou práce?

- analýza a riešenie zákazníckych platieb a otázok v súvislosti s platbami,
- riešenie finančných nesúladov,
- budovanie vzťahu so zákazníkmi,
- analýza, navrhnutie a implementovanie zlepšenia procesov,
- spolupráca s finančným tímom a so zainteresovanými stranami,
- hľadanie spôsobov ako zlepšiť kontakt so zákazníkom.

- stravné
- referral program
- dovolenka navyše
- dôchodkové sporenie
- kariérny rast
- home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nadnárodná spoločnosť

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- plynulá nemčina a angličtina je ideálna kombinácia
- skúsenosť s pohľadávkami, zákazníckym servisom, HR veľkou výhodou
- znalosti v oblasti financií a účtovníctva
- znalosť komunikácie a jednania so zákazníkom
- vedieť odprezentovať dáta analytikom ale aj generálnemu riaditeľovi
- znalosť excelu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov