Administratívna práca na HR s nemeckým jazykom _4x týždenne home office

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich významných klientov v Košiciach obsadzujeme pozíciu, kde si nájde uplatnenie človek so skúsenosťami v oblastiach projektového či produktového manažmentu, financií, HR oblasti, zákazníckej podpory, predaja a nákupu. Potrebujeme aspoň 2 roky skúseností na jednej zo spomenutých pozícií.

Vašou náplňou práce budú:
- administratívne činnosti súvisiace so zamestnaneckými zmluvami
- príprava a správa dokumentov súvisiacich so vznikom, ukončením a zmenou pracovného pomeru
- komunikácia so zamestnancami, manažérmi, kandidátmi

Bonus: Občasná práca z domu, 5 % ročný bonus z ročnej mzdy , plne hradené stravné lístky, DDS pilier, pracovná zmluva na dobu neurčitú, flexibilný prac. čas, odporúčací bonus

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom aj nemeckom jazyku. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, ekonomika,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- nemecký jazyk B2
- schopnosť budovať vzťahy, prezentačné a komunikačné zručnosti
- flexibilita
- MS Office
- ovládanie programu SAP- veľká výhoda!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov