Projekt manažér/Manažér kvality

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiacFinal salary is negotiable.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• preberieš zodpovednosť za tvorbu a ďalší rozvoj nástrojov a metodík projektového prístupu (klasického i agilného) pri riadení softvérových projektov v našej spoločnosti a pri tvorbe ponúk pre zákazníkov vrátane návrhu zmlúv.
• budeš podporou pre ostatných projektových manažérov pri tvorbe ponúk pre zákazníkov, vedení ich projektov alebo iniciovaní zákazníckych projektov so zameraním na dodržiavanie nástrojov a metód klasického alebo agilného projektového prístupu.
• realizácia auditov a reviews v našich zákazníckych projektoch, vrátane riadenia a kontroly zavádzania zmien.
• budeš zodpovedný za manažment kvality pri uplatňovaní zvoleného projektového prístupu (klasického i agilného) v zákazníckych projektoch a budeš sa podieľať na ďalšom rozvoji metód samotného procesu riadenia kvality našich zákazníckych projektov.
• medzi tvoje úlohy bude patriť aj neustále zlepšovanie zavedených procesov projektového prístupu (klasický a agilný) pre zákaznícke projekty v spolupráci s kolegami z rôznych oborov.
• Používané technológie: plánovacie a controllingové systémy (CRP, ERP), Jira

▪ atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
▪ odmeňovací a prémiový systém
▪ dovolenka nad rámec
▪ pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
▪ každoročne deň plateného voľna 31. 12.
▪ podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
▪ kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
▪ firemné podujatia
▪ príspevok na individuálne aktivity, posilňovňa, masáže

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je obsadzovaná pre nášho významného klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Vyprofilovala sa ako spoločnosť vyvíjajúca softvérové riešenia pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• minimálne 5 rokov pracovných skúseností s vedením zákazníckych softvérových projektov. Výhodou sú skúsenosti s plánovaním, monitorovaním, koordináciou a kontrolou viacerých zákazníckych projektov súčasne.
• znalosti a pracovné skúsenosti v oblasti manažmentu kvality a auditu procesov vývoja softvéru so zameraním na analýzu, definovanie, optimalizáciu a zavádzanie (business) procesov, ako aj s následným riadením zavádzania zmien.
• znalosti procesov, produktov a technológií v odvetví poisťovníctva (životné poistenie, zdravotné poistenie, P&C) sú výhodou.
• znalosť bežných foriem zmlúv a ekonomických aspektov zákazníckych projektov.
• skúsenosť so zastrešovaním životného cyklu vývoja sw (SDLC)
• skúsenosť s agilnou aj waterfall metodikou riadenia vývoja sw
• veľmi dobrá znalosť Excelu a Office 365
• ochota cestovať do nemecky hovoriacich krajín

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov