Reagujte bez životopisu

Nemáš prax? Nám to nevadí, zaškolíme ťa! Práca len počas týždňa, obedy za 1€, doprava priamo z Nitry na pracovisko.Logistický pracovník

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď , resp. podľa vašich možností
1 295 EUR/mesiac*Za v priemere 168 hodín mesačne so základnou hodinovou mzdou 6 € + až 20% bonus za dochádzku a 8.5% ročný bonus vyplácaný dvakrát ročne (za splnenia podmienok).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nášmu tímu!
Agentúra Adecco hľadá motivovaných pracovníkov na plný alebo skrátený úväzok na pozíciu logistického pracovníka.

Nástupná mzda 6 € za hodinu v hrubom
Mesačný bonus 20% za splnenia podmienok
Ročný bonus 8,5% vyplácaný dvakrát ročne za splnenia podmienok
Garantované navýšenie základnej mzdy po 12 a 24 mesiacoch
Darčekové poukážky v hodnote 100 € za splnenia podmienok sú vyplácané dvakrát ročne

-Manipulácia so zákazníckymi zásielkami
-Kontrola a posudzovanie zákazníckych zásielok

-Zmeny sú plánované vopred, takže si viete zladiť prácu so súkromným životom
-teplé nápoje zdarma, zvýhodnené stravovanie s obedovým menu za 1 € a oddychové miestnosti

-Schopnosť pracovať v zmenovej prevádzke (denné a nočné zmeny), práca v stoji
-Základná znalosť práce s počítačom

Práca v zmenovej prevádzke (striedanie denných a nočných zmien) - víkendy voľné!
Plný úväzok – 4 dni v týždni ,10 hodinové zmeny
Skrátený úväzok - 3 dni v týždni, 10 hodinové zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4545833  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 295 EUR/mesiac