Nástupy na Máj! Zariaďte si novú prácu už dnes - Zákaznícka podpora od 1 400 EUR plus bonusy!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Máj 2023
1 400 EUR/mesiac1 400 EUR/month as a base salary. Average salary is 1 600 EUR/month.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá Ti ponúka prácu, kde nie je potrebné vzdelanie v konkrétnej oblasti ani niekoľkoročné skúsenosti!

Čítaj ďalej.

Pre nášho TOP klienta aktuálne naberáme šikovných ľudí na pozíciu Špecialistu zákazníckej podpory. Pozri sa, čo Ti ponúkame:

➥ stačí Ti preukázať výbornú angličtinu a ochotu učiť sa novým veciam
➥ nemusíš sa obávať žiadneho predaja či ponuky služieb - telefonuješ s už existujúcimi zákazníkmi spoločnosti
➥ natrafil si na pracovnú ponuku, kde Ti je od začiatku poskytovaná pomoc s výberovým procesom, aj samotným zaškoľovaním počas prvých mesiacov pracovného pomeru
➥ práca na 8-hodinové zmeny v príjemnom a modernom prostredí zahraničnej spoločnosti priamo v Tvojom meste!

Znie to ako dream job, však? ✨ Tak neváhaj, zašli nám svoje CV a teš sa na náš telefonát :).

➥ Si priamo z Bratislavy? Výborne! Firma Ti po skončení Tvojej zmeny porieši zdarma odvoz domov.
➥ Preukáž svoju šikovnosť, dodržuj stanovené ciele a budeš odmenený mesačnými bonusmi už OD 300 EUR.
➥ Každý tím poteší, ak má možnosť spoznať sa aj mimo práce - o teambuildingy núdza nebude.
➥ Naučíš sa tu obrovské množstvo informácii a naberieš skvelé skúsenosti, ktoré môžeš využívať počas celého svojho profesijného života.

Sme tu pre Teba! Od začiatku výberového procesu Ti poskytneme čo najviac informácií, ktoré môžeš zúročiť na pohovore priamo u klienta kde vďaka nám zahviezdiš a budeš o krok bližšie ku svojej novej práci.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Stabilná spoločnosť s tisíckami spokojných klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4544236  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac