Administratívny pracovník s nemčinou - aj absolventi!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacOd 1300 eur - finálna mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho stabilného klienta hľadáme nového člena do tímu! Ak ste to Vy, toto by bola Vaša náplň práce:

- Riešenie interných požiadaviek a komunikácia s ostatnými zahraničnými tímami
- Príprava zmlúv, vyúčtovaní a fakturácia v systéme SAP
- Správa a analýza dát v MS Excel
- Poskytovanie základných správ a kontroly kvality
- Účasť na stretnutiach a hovoroch
- Podpora back office

- možnosť kariérneho rastu
- využitie cudzieho jazyka a neustále zdokonaľovanie sa
- čiastočný HOME OFFICE - práca v Košiciach alebo v Bratislave
- flexibilná pracovná doba
- ročný bonus
- úžasné jazykové kurzy a možnosti vzdelávania
a oveľa viac

Ponuka je vhodná aj pre záujemcov z gastra, cestovného ruchu, predaja, hotelierstva.

Výberový proces prebieha online formou.
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v ANGLICKOM jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s MS Office -
hlavne Excel / SAP - výhodou
- znalosť nemeckého jazyka - slovom aj písmom
- znalosť anglického jazyka - interná komunikácia
- zmysel pre detail
- pozitívne naladenie
- analytické zručnosti a riešenie problémov
- schopnosť rýchlo sa učiť a chápať nové veci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4543706  Dátum zverejnenia: 11.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac