Java programátor ERP

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj a údržba softvéru na správu projektov, plánovanie a dochádzku, nasadeného vo všetkých pobočkách firmy „Enterprise resource planning“.
Podpora oddelenia controllingu – vývoj a údržba nástroja na zber údajov z našich systémov a ich spracovanie na účely tvorby reportov.
Možnosť zaškolenia a koučingu pod vedením skúseného kolegu

Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
Dlhodobý pracovný pomer v jednej z najväčších pobočiek nemeckej materskej spoločnosti.
Rast v spoločnosti, ktorá je lídrom v poskytovaní moderných riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva.
Možnosť zaškolenia a koučingu pod vedením skúseného kolegu.
Zaujímavé firemné benefity, ako vzdelávanie, šport, oddych či teambuildingy.
Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočného home office.

Informácie o výberovom konaní

Táto pozícia je obsadzovaná pre nášho významného klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Vyprofilovala sa ako spoločnosť vyvíjajúca softvérové riešenia pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Niekoľkoročné profesionálne pracovné skúsenosti v Java (úroveň medior).
Výhodou sú skúsenosti s relačnými databázami.
Plusom sú tiež skúsenosti s ERP systémom.
Uvítame aj prax s firemným controllingom alebo ekonomické znalosti.
Dobré komunikačné zručnosti v anglickom jazyku (minimálne na úrovni B2), nemecký jazyk výhodou.
Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov