Máš rád autá? Chceš vedieť ako sa vyrábajú? Tak neváhaj a „zaparkuj“ s nami v najväčšej automobilke v ZA kraji!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
1 201 - 1 700 EUR/mesiacPriemerná mzda 1300 - 1700€ brutto/mesiac!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na stálom pracovisku v Tepličke nad Váhom - DOPRAVA zabezpečená!
Ponúkame možnosť pracovať vo viacerých oblastiach výroby vozidiel (montáž, lakovňa, karosáreň, motoráreň, ...),
Rotácia na jednotlivých operáciách,
Montáž interiérových a exteriérových častí karosérie, elektrickej kabeláže, pohonnej a výfukovej sústavy, podvozkových častí, bezpečnostných či komfortných prvkov podľa definovaných požiadaviek na výbavu automobilu,
Odstraňovanie kvalitatívnych nedostatkov montáže,
Kvalitatívne opravy problematických oblastí,
Opravy dentov a preliačenín,
Obsluhuje rôzne nástroje na montáž dielov,
A iné pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného,
Práca na 3 zmeny
Práca vhodnejšia pre mužov

Základná mzda 1201€ + príplatky za poobedné aj nočné zmeny
Po prvom mesiaci zvýšenie základnej mzdy na 1234€ !!
Každoročné navyšovanie základnej mzdy v apríli
Letný bonus 50%
Vianočný bonus 175%
Osobné ohodnotenie do 15%
Výrobný bonus 320€ (každý štvrť rok)
Inflačná kompenzácia 1000€
Stravné lístky (Edenred karta) alebo strava v jedálni
Výplata 15. deň v mesiaci
Istota stabilného príjmu
Priemerná mzda 1300 - 1700€ brutto/mesiac + Bonusy

Len u nás bonus za odporučenie kandidáta a nástupný bonus = 225€!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
manuálna zručnosť,
dôslednosť,
pozornosť,
spoľahlivosť,
zodpovednosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4530698  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 201 EUR/mesiac