Finančný Kontrolór pre top klienta !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac+ 13, 14-ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme Finančného kontrolóra s praxou a komunikatívnou angličtinou, alebo nemčinou.

Vaša pracovná náplň bude:

- kontrola nákladovosti a efektívneho využívania rozpočtov spoločnosti,
- finančná analýza, plánovanie a kontrola projektov spoločnosti,
- sledovanie materiálových nákladov, definovanie odchýlok a ich analýza,
- kalkulácia odchýlok od rozpočtu, reportovanie signifikantných problémov,
- sledovanie a analýza KPI spoločnosti,
- koordinácia procesu mesačnej účtovnej uzávierky,
- analýza a kontrola dát z interných databáz a informačných systémov,
- mesačný finančný reporting pre konsolidačné účely skupiny,
- operatívne analýzy a iné operatívne úlohy podľa zadania.

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho posunu
- Zaškolenie
- Ročné prehodnocovanie mzdy
- Ročné odmeny v závislosti od výsledkov
- Príspevky zo sociálneho fondu na rekreačné aktivity, welness
- Príspevok na dopravu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• ekonomické vzdelanie,
• 2-3 roky skúseností v oblasti kontrolingu alebo finančných analýz,
• znalosť MS Excel na používateľskej úrovni - filtrovanie, vzorce, analýzy, kontingenčné tabuľky a pod.
- anglický, alebo nemecký jazyk - nutný - komunikácia so zahraničným vedením
• znalosť podvojného účtovníctva,
• skúsenosti s programom SAP - minimálne základy
• zmysel pre detail a analytické myslenie,
• samostatnosť, nasadenie, komunikatívnosť, zodpovednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4516293  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac