Technik do čokoládovne - 1750 EUR/mesiac

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
1 470 - 1 750 EUR/mesiac1 470 - 1 750 EUR/mesiac od 7,10 €/hod (finálna ponuka je na základe skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú potravinársku spoločnosť, hľadáme kandidáta na pozíciu:
Majster/opravár vo výrobe pre čokoládovňu!

Náplň práce:

*Práca so strojmi a obsluha strojov na formovacom aj baliacom úseku linky – baliace stroje, periférne zariadenia (napr. krabicovač, dynamické váhy a pod.).
*Príprava strojov a linky na zmenu sortimentu a technické zabezpečenie zmeny sortimentu.
*Spolupráca s linkovým údržbárom na prevencii a odstraňovaní porúch v súlade so systémom Integrated Lean 6 Sigma - program „štíhlej“ výroby a a používanie nástrojov tohto systému/programu
*Vizuálna kontrola linky, zodpovednosť za preventívnu aj reaktívnu údržbu uvedených zariadení – nastavovanie a vypracovanie a udržiavanie centerliningu, CIL, vypracovanie a udržiavanie mazacích máp zariadení , odstraňovanie porúch a ich zapisovanie do SAP
*Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku (5S)

Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 2, 3 a 4 zmenových prevádzkach.

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Ročné navyšovanie miezd
• Zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
• Ticket restaurant karta ( stravné vo výške 3,83 € za odpracované min. 4 hodiny zo zmeny)
• Osobný a kariérny rast
• Možnosť dohody na ubytovaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov