Operátor výroby - od 1180 eur/mesiac s 13. a 14.platom

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
1 180 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy vo výške: 1 180 EUR/mesiac * bonus za dodržiavanie pravidiel BOZP najviac do výšky 34,- Eur/mesiac * bonus za riadnu dochádzku do zamestnania najviac do výšky 50 až 100 EUR/mesiac * transfer bonus: denná tarifa v EUR / mesiac Možný postup do vyššej kategórie s vyšším platovým ohodnotením

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha pridelenej časti  linky a prídavných zariadení.
Vykonávanie priebežnej kontroly linky v oblasti procesu riadenia kvality výrobkov.
Zabezpečovanie hlásenia o stave kvality výrobkov, v prípade zistenia nekvality výrobkov zabezpečuje okamžité hlásenie predákovi linky.
Zabezpečovať priebežné čistenie časti linky, za ktorú zodpovedá.

13. a 14. plat
Každoročná valorizácia miezd
Náborový a odporúčací bonus
Výlety a kultúrne podujatia počas roka
Možnosť zvyšovania kvalifikácie

Ďalšie benefity budú upresnené na pohovore.
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov