Hľadáš jednoduchú prácu? My hľadáme ženy, mužov aj absolventov bez praxe ako montážnikov vo výrobe

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Immediately
Mzdové podmienky (brutto)
880 - 935 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na jednoduchú prácu do výroby.
Ide o obsluhu stroja na výrobu poistných skriniek pre automobilový priemysel.
Montáž malých plastových a kovových dielov, kontrola kvality vyrobených kusov, balenie a uloženie do krabíc.
Rotácia na jednotlivých operáciách.
Práca je v sede alebo v stoji.
Nejde o prácu na páse!
Pracuje sa s počítačom - nutná základná znalosť!
Práca v novom, modernom a čistom prostredí
Pracuje sa na 3 zmeny - víkendy voľné.
Prvý záučný mesiac sa pracuje len na ranné zmeny!

Priemerná mzda 880 - 935€ brutto/mesiac + Bonusy
Základná mzda 700€ brutto + variabilná časť 130€ brutto + príplatok za nočné zmeny
Každoročné navyšovanie základnej mzdy,
13ty plat vo výške 110%
Stravné lístky (Edenred karta) 5,10€
Výplata 15. deň v mesiaci
Istota stabilného príjmu
Bonus za odporučenie nového zamestnanca,
Špeciálne bonusy za prácu nadčas
Bonus za odpracované roky, nárast mzdy po prvom roku o 40 €
Zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, resp. príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť,
Základná znalosť práce s PC je podmienkou!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4513823  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac