Zmenový techník / operátor strojov a zariadení 1750€ + 500€ nástupný BONUS

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Immediately
1 460 - 1 750 EUR/mesiacod 7,50€ hod + 15% PRÉMIE z priemernej mesačnej mzdy na mesačnej baze. Náborový BONUS 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záujem o technológie a strojné zariadenia sú tvojou slinou stránkou? Vyznáš sa v údržbe strojných zariadení a ich obsluhe? Dokážeš si poradiť, pri oprave strojných zariadení a slovo nedá sa u teba neexistuje? Si kreatívny a dokážeš vniesť svoje návrhy na zlepšenie práce? Tak potom táto pracovná pozícia je práve pre Teba! Obsadzujeme ju pre jedného z najväčších a najstabilnejších potravinových výrobcov na Slovensku.

Primárna náplň práce:
- Obsluha, oprava a nastavovanie strojných zariadení
- Príprava strojov a linky na zmenu sortimentu
- Spolupráca s linkovým údržbárom na odstraňovaní
porúch a zaznamenávanie do PC
- Zodpovednosť za preventívnu údržbu uvedených zariadení
- Vypracovanie a udržiavanie mazacích máp zariadení
- Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku (5S)

- Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 3 a 4 zmenových prevádzkach.

- Nástupný Bonus 500€
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Nadštandardné príplatky , výkonnostný bonus
- Ročné navyšovania miezd
- Produkty podnikovej predajne v hodnote 16,60 na mesačnej báze
- Zvýhodnený nákup výrobkov priamo v podnikovej predajni
- Ticket restaurant karta ( stravne vo výške 5,10€ za odpracované min. 4 hodiny )
- Pravidelné komplexne zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom - Relax centrum v priestoroch firmy
- Osobný a kariérny rast
- Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa od 2-4 % - Životné poistenie
- Darčekové poukážky na mesačnej báze
- Odmeny pri životných jubileách
- Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi a starostlivosť o to v rámci výroby

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu. Do predmetu správy uviesť názov pozície a spolu s Vašim životopisom zaslať nasledujúci text:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Adecco Slovakia s.r.o., so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zakona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technik, mechanik, strojár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s mechanickými opravami
Skúsenosti s preventívnou údržbou (výhoda)
Ochota pracovať na zmeny
Ochota učiť sa nové veci
Základy na PC
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Oprava strojov a zariadení - Pokročilý
Obsluha strojov - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov