Máš záujem o prácu? Poď pracovať ako pracovník/pracovníčka výroby v Námestove!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,21 EUR/hod.+ príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete!
Nepracovali ste ešte vo výrobe? Nevadí! Zaškolíme Vás.
Ak máte skúsenosti, tak sa ukážte a vyniknite!

- Práca vo výrobe
- Práca na montážnej linke podľa pracovných inštrukcií
- Balenie a kontrola kusov, rozdeľovanie nepodarkov
- Zabezpečenie požadovanej produkcie na linke
- Manipulácia so separovaným odpadom
- Kompletné zaškolenie na pozíciu
- Práca v tichom prostredí a v dobrom kolektíve
- Práca na 2/ 3/ 4 zmeny
- Miesto výkonu práce je Námestovo (areál PUNCH)
- Práca vhodná pre mužov aj pre ženy !

- Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- Základná mzda 5,21€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny
- Istota stabilného príjmu
- Výplata 15. v mesiaci
- Zabezpečené stravovanie
- Vstupná lekárska prehliadka ZADARMO
- Komplexná starostlivosť koordinátorom
- Možnosť prechodu do kmeňa
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

zručnosť,
dôslednosť,
pozornosť,
spoľahlivosť,
zodpovednosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4512019  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,21 EUR/hod.