HR Business Partner pre automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000 € v závislosti od skúseností kandidáta + 600 eur kvartálne prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dynamickej automotive spoločnosti hľadáme HR Business Partnera pre výrobné a technické oddelenie, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy a podporí HR tím svojimi znalosťami a skvelou osobnosťou.

Náplň práce:

- koordinuje aktivity súvisiace s náborom zamestnancov podľa požiadaviek jednotlivých manažérov
- spolupracuje s personálnymi agentúrami (zabezpečuje všetky aktivity ohľadne personálneho lízingu)
- zodpovedá za HR reporting - budget/realita, vysvetlenie odchýliek
- koordinácia vzdelávania zamestnancov
- spolupracuje pri nastavovaní HR procesov
- zodpovedá za správnosť činností v rámci HR oddelenia súvisiacich s uzatvorením, zmenami a ukončeniami pracovného pomeru
- spolupodieľa sa na implementácii nových postupov a procesov
- participuje pri projekte zmeny HR softvéru
- práca v systéme SAP a Successfactors
- spolupracuje so štátnymi inštitúciami - ÚPSVaR, ZP, SP

- zamestnanecké prémie
- odmena za za životné, pracovné jubileum
- dotované stravovanie
- možnosť zapojiť sa do súťaže o zamestnanca kvartálu
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"
- multisport karta
- bezplatné právne poradenstvo
- firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 14 krajinách sveta s 22 tisíc zamestnancami a s viac ako 85 ročnou tradíciou. Pôsobíme vo všetkých kľúčových oblastiach sklárskeho priemyslu, vrátane plochého skla, skleného tovaru, sklených obalov a skleného vlákna, ako aj chemikálií, obchodovania so sódou a zlúčeninami chrómu. Na Slovensku pôsobíme v oblasti Automotive, kde sme lídrom v obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. Náš závod sídli v Malackách, kde pre nás pracuje viac ako 600 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP SuccessFactors - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie
- aktívna znalosť anglického jazyka
- MS Office, Outlook, SAP
- organizačné a komunikačné schopnosti, objektívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4511135  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac