Manažér tréningov a vzdelávania so skúsenosťami s operatívou (logisitka, výroba)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sereď
3 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa môže líšiť vzhľadom k skúsenostiam a kompetenciám kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta so zameraním na e-commerce hľadáme manažéra rozvoja a vzdelávania s plynulou angličtinou do skladových priestorov.

Náplň práce:

- Vedenie tímu 12 trénerov a špecialistov na vzdelávanie
- Rozvoj a výučba pracovných postupov, vedenie tréningov
- Komplexná kontrola nad tréningovými programami spolupracovníkov a vedúcich na mieste - od fázy analýzy potrieb až po riadenie a realizáciu školení
- Vytváranie efektívnych partnerstiev s inými vzdelávacími tímami v rámci EÚ s cieľom identifikovať a zdieľať najlepšie postupy
- Plánovanie, rozvoj a hodnotenie všetkých vzdelávacích iniciatív
- Proaktívne zisťovanie a vývoj tréningových riešení na riešenie požiadaviek na kvalitu a produktivitu
- Poskytovanie koučingu a spätnej väzby o možnostiach rozvoja vodcovských, trénerských a manažérskych zručností
- Analýza a interpretácia radu výkonových matíc v kombinácii s pokročilými zručnosťami Excelu
- Vedenie tímu so zameraním na kariérny rozvoj a plánovanie nástupníctva

- strava na pracovisku len za 1€ \
- základný plat, podpisový bonus a akcie
- Multi Sport karta
- životná poistka
- komplimenty lístkov dvakrát ročne
- členstvo v súkromnom zdravotnom stredisku
- program pomoci zamestnancom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Skupina Adecco je popredným svetovým partnerom v oblasti HR riešení. Denne poskytujeme viac ako 700 000 ľuďom trvalé a flexibilné zamestnanie. S viac ako 33 000 zamestnancami v 60 krajinách transformujeme svet práce jedno pracovné miesto za druhým. Naši kolegovia poskytujú viac ako 100 000 organizáciám talent, HR služby a špičkové technológie, ktoré potrebujú, aby uspeli v neustále sa meniacej globálnej ekonomike. Ako spoločnosť z rebríčka Fortune Global 500 ideme príkladom a vytvárame zdieľanú hodnotu, ktorá spĺňa sociálne potreby a zároveň podporuje obchodné inovácie. Naša kultúra inkluzívnosti, férovosti a tímovej práce posilňuje jednotlivcov a organizácie, poháňa ekonomiky a buduje lepšie spoločnosti. Robíme budúcnosť tak, aby fungovala pre každého.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- Výborné verbálne a písomné komunikačné schopnosti v slovenskom a anglickom jazyku
- Skúsenosti s vedením tímu so zameraním na kariérny rozvoj a plánovanie nástupníctva
- Schopnosť budovať vzťahy spolupráce s radom zainteresovaných strán
- Schopnosť práce s Excelom
- Aspoň dva roky na obdobnej pozícií - skúsenosti s operatívou
- Aktívne vyhľadáva príležitosti na pozitívny vplyv mimo oblasti zodpovednosti
- Schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom nejednoznačnom prostredí, rýchlo sa prispôsobovať meniacim sa okolnostiam, procesom a prioritám.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov