Referent nákupu

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
According to agreement
1 200 EUR/mesiacOD 1200 EUR/mesiac (základná mzda závisí od skúseností a znalostí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich klientov, medzinárodnú spoločnosť, hľadáme Referenta pre strategický nákup.

Hlavnou náplňou práce je:
- zodpovednosť za nákup priameho a nepriameho materiálu
- spolupráca s dodávateľmi - príprava a uzatváranie zmlúv, vyjednávanie o dodacích podmienkach a cenách, návštevy u dodávateľov (napr. audity)
- výber správnych dodávateľov v spolupráci s inými oddeleniami pri nových projektoch
- komunikácia s ostatnými oddeleniami
- mesačný reporting

- 20% prémie (vyplácané sú na základe výkonu a dochádzky)
- jazykové kurzy počas pracovnej doby hradené zamestnávateľom,
- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- apartmány v Tatrách určené na rekreáciu zamestnancov,
- letný " Family Day" aj pre rodinných príslušníkov a iné.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika/business/technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie (oblasť ekonomická, technická, obchodu)
- skúsenosti a znalosti v oblasti nákupu elektrotechnických komponentov, služieb a technológii
- skúsenosť s auditmi
- dobré komunikačné zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- ochota cestovať + vodičský preukaz

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov