Odštartuj svoju kariéru ako Help desk agent s platom od 1 250€!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
podľa dohody
1 250 EUR/mesiac- výška mzdy sa individuálne prehodnocuje, uvedená hranica je minimom pre danú pozíciu, príplatky k mzde do výšky 500€ mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa nebojíš komunikovať v angličtine, máš ambíciu kariérne rásť a chceš prácu, kde budeš v kontakte so zákazníkmi - tak v tom prípade hľadáme práve Teba!

Tvojou úlohou bude:
- riešiť telefonické požiadavky klientov v oblasti internetových, TV a telekomunikačných služieb, VÝHRADNE prichádzajúce hovory (žiadna ponuka služieb)
- komunikovať LEN v AJ, min. B2 je nevyhnutnosť
- vytvárať pre klienta príjemný prvý kontakt a prispeješ tak k budovaniu vzťahov s klientom

Všetko Ťa doučia priamo v spoločnosti nášho klienta sídliaceho v KE počas prvých troch mesiacov pracovného pomeru, kedy Ti zároveň už beží základná mzda min.1 250EUR ;). Po štyroch mesiacoch pracovného pomeru je možnosť prediskutovať aj HomeOffice :). Všetko závisí od Tvojej šikovnosti a výkonu.

- bonusy a príplatky do výšky 500€
- pracovná zmluva na neurčito od 1. dňa
- možnosť kariérneho rastu
- kvalitné úvodné zaškolenie hradené spoločnosťou
- na konci zmeny v nočných hodinách Ti spoločnosť porieši odvoz domov (zdarma taxík po 22:00)
- rôzne teambuildingové a iné aktivity

Informácie o výberovom konaní

- CV posielať prosím v angličtine
- výberový proces prebieha online
- pozícia vhodná aj pre uchádzačov z oblasti gastro, či cestovný ruch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- ochota pracovať na popoludňajších zmenách (nie je potrebné skoro vstávať :) )
- proklientská orientácia a flexibilita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4509508  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac