Senior projekt manažér

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatné plánovanie, vedenie a controlling pridelených IT projektov.
• budeš zabezpečovať dosiahnutie cieľov, a tým aj úspech pridelených projektov - neustále sleduješ termíny a kvalitu, náklady a ziskovosť, ako aj spokojnosť zákazníkov.
• preberieš zodpovednosť za komunikáciu, udržiavanie a rozvíjanie relevantných vzťahov so zákazníkmi vo všetkých fázach projektu.
• budeš poskytovať podporu pri príprave ponúk, rokovaniach o zmluvách, ako i pri uzatváraní zmlúv s našimi súčasnými zákazníkmi.
• súčasťou tvojich úloh bude i zodpovednosť za reporty o stave projektov riadiacim programovým a projektovým manažérom.
• prevezmeš riadenie projektových tímov a delegovanie úloh na čiastkových vedúcich projektov a ostatných priamo pridelených zamestnancov.
• vedenie, kontrola a hodnotenie výkonu pracovníkov pridelených na projekt, prípadne i čiastkových vedúcich projektov.
• budeš sa aktívne podieľať na rozvoji obsahu a metodík projektového manažmentu, ako i optimalizácii nástrojov a procesov projektového riadenia v našej spoločnosti.
• Používané technológie: plánovacie a controllingové systémy (CRP, ERP), Jira

▪ možnosť práce z domu
▪ atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
▪ odmeňovací a prémiový systém
▪ dovolenka nad rámec
▪ pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
▪ každoročne deň plateného voľna 31. 12.
▪ podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
▪ kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
▪ firemné podujatia
▪ príspevok na individuálne aktivity, posilňovňa, masáže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• minimálne 5 rokov pracovných skúseností s vedením softvérových projektov v IT alebo v poradenskej spoločností
• skúsenosť so zastrešovaním životného cyklu vývoja sw (SDLC)
• skúsenosť s agilnou aj waterfall metodikou riadenia vývoja sw výhodou
• odborné vedomosti, viacročné praktické skúsenosti a prehľad v oblasti projektového manažmentu, finančného controllingu a účtovníctva
• veľmi dobrá znalosť excelu a Office 365
• výborná úroveň nemeckého jazyka (C1) + anglický jazyk (úroveň aspoň B1)
• konštruktívne, pragmatické a na riešenie orientované myslenie a konanie
• presvedčivé vystupovanie, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• orientácia na zákazníka a vysoká miera iniciatívy, flexibilita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov