Máš skúsenosť s CNC strojmi? Získaj prácu ako Nástrojár v automotive oblasti!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kechnec
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 150 EUR/mesiacUvedená výška je základ. Mzda sa hodnotí podľa seniority.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného a stabilného klienta obsadzujeme pozíciu Nástrojára s nástupom priamo pod kmeň spoločnosti:

- tvorba a údržba nástrojov pre lis, vytváranie nových foriem
- vytváranie servisných intervalov pre nástroje
- zodpovednosť za preventívnu údržbu nástrojov
- realizácia zmien s cieľom zlepšovať výrobu
- manažment náhradných dielov a kontrolný systém
- zlepšovať životnosť foriem a nástrojárskych komponentov
- zodpovednosť za udržiavanie dokumentácie systému nástrojov (história)

- garantovaný 13-ty plat
- ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
- príspevok na cestovné
- medziročné navýšenie mzdy
- vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste
- zvýhodnené stravovanie v kantíne
- odmeny za vykonané zlepšenia
- ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy
- vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.2.2023 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- min. ukončené SŠ vzdelanie
- predchádzajúca skúsenosť ako nástrojár pre oblasť lisovania je výhodou
- schopnosť konštruovať nové nástroje
- veľmi dobrá znalosť čítania výkresov a schopnosť tvoriť technické skice
- precíznosť a schopnosť tímovej spolupráce pri stroji, nielen v dielni

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Ondríková
E-mail: poslať životopis
ID: 4506478  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac