Máte skúsenosť v automobilovej oblasti? Získajte prácu ako Nástrojár!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
950 - 1 150 EUR/mesiacUvedená výška je základ. Mzda sa hodnotí podľa seniority.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného a stabilného klienta obsadzujeme pozíciu Nástrojára s nástupom priamo pod kmeň spoločnosti:

- tvorba a údržba nástrojov pre lis, vytváranie nových foriem
- vytváranie servisných intervalov pre nástroje
- zodpovednosť za preventívnu údržbu nástrojov
- realizácia zmien s cieľom zlepšovať výrobu
- manažment náhradných dielov a kontrolný systém
- zlepšovať životnosť foriem a nástrojárskych komponentov
- zodpovednosť za udržiavanie dokumentácie systému nástrojov (história)

- garantovaný 13-ty plat
- ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
- príspevok na cestovné
- medziročné navýšenie mzdy
- vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste
- zvýhodnené stravovanie v kantíne
- odmeny za vykonané zlepšenia
- ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy
- vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- min. ukončené SŠ vzdelanie
- predchádzajúca skúsenosť ako nástrojár pre oblasť lisovania je výhodou
- schopnosť konštruovať nové nástroje
- veľmi dobrá znalosť čítania výkresov a schopnosť tvoriť technické skice
- precíznosť a schopnosť tímovej spolupráce pri stroji, nielen v dielni

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov